hair-events.com
Tikšanās punkts visiem frizieriem pasaulē ir gadatirgos.;


Hair Events :

Šajā vietnē jūs varat redzēt visu, ko frizieri vēlas redzēt par savu matu, dodoties uz vienu no šiem pasaules slavens gadatirgos un frenqueted katru gadu tūkstošiem cilvēku, kurā jūs varat apbrīnot: izstādes, notikumi, notikumi , modes skates, atsvaidzināšanas kursi, jaunumi, matu kopšanas līdzekļi, jauni matu aksesuāri svarīgi arī starptautiskajā līmenī, īsta vitrīna par nozares ziņas. Gadatirgos ir brīdis sanāksmes, kas gaida visas frizieri reizi gadā spēj piesaistīt visu Visumu frizūra. Simtiem iesaistīto uzņēmumu, tostarp starptautiski atzītu uzņēmumu un jaunu uzņēmumu, būs iespēja prezentēt savus produktus, visnovatoriskākās metodes un jaunākās modernās kolekcijas, no slavenākajiem frizieriem, auditorijai uzmanīgs un entuziastiski. Svarīgākais salons īpašnieki un profesionāļi būs klāt, vēlas atklāt jaunākos produktus, iekārtas un piederumus, bet arī, lai uzlabotu savu profilu, pateicoties demonstrācijās un jauno uzsāk piedāvā uzņēmumi Uzrāda. Šo notikumu, piemēram, gadatirgu, īpatnība ir turpināt veicināt piedāvājuma un pieprasījuma tikšanos ar mērķi nodrošināt kvalificētu pircēju un izplatītāju klātbūtni šajā nozarē; mēs esam spēcīgi mērķa komunikācijā, lai sazinātos un aicinātu itāļu frizierus, un jo īpaši īpašnieki vairāk nekā 15 000 augstas klases saloniem, kas atrodas Itālijā. Ļoti interesants arī praktisks aspekts, kas ir reālas izrādes uz skatuves matu stilisti.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Hair Events, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Hair Events, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Events, Globelife, Fair frizieri, matu produktu zīmoli, frizieru nozares, matu krāsošanas uzņēmumi, profesionālā frizieru produktu ražotāji, ražo līnijas ar trešajām pusēm, privātā marķējuma, matu aksesuāri, Hair Events, frizieri mazumtirgotāji, vairumtirgotāji pārdevēji matu kopšanas līdzekļi, tirgotāji frizieru produkti, frizieri, skaistumkopšanas saloni, tirgus izpēte matu modes industrijā, matu mērci iekārtas, matu informāciju, matu informācija, Hair Events, jaunumi frizieru izstrādājumi, mēbeļu frizieru veikali, importa eksports, friziera piederumi

X

privacy